• F-M SPORTFEST 2025  |  24. - 25. 5. 2025

PANDAMAN PROPOZICE

PANDAMAN je triatlon určený pro všechny co mají věk 15+ a mají pozitivní vztah k pohybu 🙂

 

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ ZÁVODU:

Sobota 25. 5. 2024, Olešná loděnice (Jacht klub)

 

PREZENTACE ZÁVODNÍKŮ: 8:00 – 11:30 hod.
ROZPRAVA PŘED STARTEM: 11:30 – 11:50 hod.

START ZÁVODU: 12:00 hod.
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: Po ukončení závodu a vyhodnocení výsledků
Muži a ženy se budou v rámci kategorie vyhlašovat zvlášť.

 

Závodníci se do triatlonu Pandaman můžou registrovat na stránkách www.fmsportfest.cz v sekci „PANDAMAN“. STARTOVNÉ JE 550 Kč.

Registrace je také možná v den závodu a to v místě startu od 8:00 – 10:45 hod.
STARTOVNÉ V DEN ZÁVODU JE 650 Kč.

 

BĚHEM ZÁVODU JE ZAJIŠTĚNÁ PRVNÍ POMOC.

 

ZÁVODNÍCI BUDOU ŘAZENI DO KATEGORIÍ PODLE VĚKU:

A) JUNIOŘI (15 – 19 let)
B) 20 – 39 let
C) MASTERS I (40 – 49 let)
D) MASTERS II (50 let a více)

Startovní číslo musí být při cyklistice upevněno čitelně vzadu, při běhu vepředu.
Na čísla si prosím vezměte vlastní gumičky či pásy.

 

ZÁVODNÍ DISCIPLÍNY/TRAŤ

1) PLAVÁNÍ 500 m – Plavecká část bude vyznačena bójkami. Závodník musí v depu pracovat samostatně, před závodem si tam připraví vše potřebné pro přechod z plavání na kolo a z kola na běh (ručník, startovní číslo, kolo, tenisky, přilbu, kšiltovku…). Naopak plavecké pomůcky (brýle, čepici) zase po plavání odloží na své místo v depu.

2) MTB – HORSKÉ KOLO 15 km – jede se 3x okruh Rovenský les (5000 m) kombinovaným terénem (tráva, asfalt). Povinná je přilba, která musí být řádně zapnutá před nástupem na trať závodu.

3) BĚH 4,5 km – běží se po asfaltu 1x okruh kolem přehrady Olešná. Pro běžeckou část je povinná obuv. V případě, že závodník poběží naboso, bude automaticky zařazen na konec výsledkové listiny.

 

REGISTRACE A PROHLÁŠENÍ ÚČASTNÍKA, ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE

Závodu se mohou zúčastnit pouze řádně zaregistrované osoby, které zaplatily startovné. Do závodu mohou nezletilé závodníky v kategorii JUNIOŘI registrovat pouze zákonní zástupci (rodiče).

Přihlášením do závodu a zaplacením startovného stvrzuji jako účastník závodu (za nezletilou osobu jeho zákonný zástupce) toto prohlášení:
Každý účastník závodu si je vědom (a) důsledků spojených s  účastí v závodu, do závodu nastupuje na vlastní odpovědnost a nebezpečí, souhlasí s řádem, pravidly a pokyny organizátorů, kterými se bude jako účastník závodu řídit. Účastník závodu není oprávněn (a) požadovat po pořadateli finanční plnění nebo uplatňovat jiné nároky v případě jakéhokoliv zranění, případné krádeže, nebo jiné škody, které utrpí v souvislosti s účastí v závodu. Za nezletilé osoby zodpovídá doprovázející dospělá osoba či osoba, která je k závodu přihlásila.
V souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. a zákona č. 480/2004 Sb. v platném znění poskytuji souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených v přihlášce k závodu pro potřeby pořadatele. Další informace v souvislosti s GDPR jsou uvedeny na webu závodu.

Každý účastník závodu nastoupením do závodu zároveň prohlašuje, že je zdravotně způsobilý a  že jeho zdravotní stav odpovídá náročnosti akce, že se účastní dobrovolně, na vlastní nebezpečí se všemi důsledky z toho plynoucími.

 

GENERÁLNÍ PARTNER

HLAVNÍ PARTNER

PARTNEŘI